MŽNL Slavonije i Baranje 14.kolo

NK”Sloga “Nova Gradiška” – NK “Darda” 5-1

Strijelci: 1-0 Kovačević (15), 2-0 D.Bungić (55), 3-0 Menegoni (68), 4-0 Rodić (79), 5-0 Menegoni(85), 5-1 Kovač (KU-87)

U fer i korektnoj utakmici Sloga je zasluženo pobijedila goste iz Darde. U 15 minuti Ivanović prima loptu na sredini terena, dodaje do Mateja Vlaovića, koji ubacuje loptu na 10 metara od gostujućih vrata.Najbolje se snašao Kovačević i plasirao u mrežu. U 55 minuti rezultat je 2-0. Na dodavanje Ivanovića Danijel Bungić pogađa desni vratarev kut. U 68 minuti udarac Jovića vratar kratko odbija i Menegoni je posprema u mrežu.Bokan u 79 minuti pronalazi Rodića koji prelazi igrača gostiju i Sloga vodi 4-0.Domaću golijadu zaključuje Menegoni svojim drugim pogotkom.U samoj završnici gosti iz kaznenog udarca smanjuju na 5-1.