8. kolo MŽNL Slavonije i Baranje

NK “Sloga” Nova Gradiška -NK “Vihor” Jelisavac 2-1

Strijelci: 1-0 Ivanović 1minuta, 1-1 Pinter 75 minuta,2-1 Kralik (autogol) 90 minuta

Već u 1. minuti domaćin je poveo.Rodić je pronašao Ivanovića koji sa 16 metara šalje loptu u vratarev desni kut. Gosti su mogli u 14 i 42 minuti preko Pintera i Pavličića izjednačiti rezultat,ali siguran je vratar Kao. U 52 minuti Ivanović je  snažno opalio sa 15 metara,vratar Knežević krajnjim naporom izbija loptu u

korner. U 75 minuti Stranatić dugom loptom pronalazi Pintera koji ulazi u 16 metara,prelazi domaćeg vratara i izjednačuje rezultat.U 90 minuti Kovačević pronalazi Filipa Bungića koji samo nekoliko metara od gostujućeg gola igra povratnu loptu. Na nju natrčava Kralik i postiže autogol.

Za NK “Slogu” su nastupili: Kao, Bokan, Kulundžić, Kašljević, Matijević (Blazina), Mario Vlaović, Matej Vlaović, Ivanović (Barišić), Rodić (Menegoni), D,Bungić (Kovačević),  Severović (F.Bungić)

Trener:Ivo Babić

Za NK”Vihor” su nastupili:Knežević,Pavličić(Dervić),Jović(Kralik), Denis Ćosić, Pinter,Danijel Ćosić (Stranatić), Tomac, Kubala (Kubica), Šulava, Šoštarić, Potolovec