Pripremna utakmica: “Sloga”Nova Gradiška-“Graničar”Laze: 6-0

3-0 Marjanović
                 4-0 Marjanović
                5-0 Sužnjević
                 6-0 Sužnjević

Nogometaši Sloge nastavljaju sa odigravanjem pripremnih utakmica. U srijedu 24. srpnja gostovali su u Lipiku i odigrali susret protiv člana MŽNL Slavonski Brod – Požega “Lipik 1925”. Pobjeda je pripala domaćinu,rezultatom 3-2.U subotu  27. srpnja “Sloga ” je ugostila člana 2. ŽNL ZAPAD “Graničar”iz Laza i ostvarila pobjedu od 6-0. Već u drugoj minuti sudac Matijević dosudio je kazneni udarac za Slogu. Precizan je Severović i Sloga je povela.Gosti iz Laza imaju prigode za izjednačenje,ali rezultat je i dalje nepromijenjen.U brzom kontranapadu Mihić  izbija sam pred gostujućeg vratara i postiže pogodak.Do kraja prvog poluvremena  u listu strijelaca upisao se i Marjanović. U nastavku susreta nogometaši Sloge postigli su još tri pogotka.U 60 minuti snažno šutira Mihić,odbijenu loptu od obrane gostiju prima Marjanović i postiže svoj drugi pogodak.Igrači Graničara imali su ponovo prigode,ali mreža Sloge ostala je i dalje netaknuta.U samoj završnici, mladi Sužnjević pojačanje u ovom prelaznom roku postigao je dva pogotka i zaključio ovaj susret.

Autor/Foto: Branko Tomek