1.HRL SJEVER: 21.kolo

RK “Nova Gradiška” – RK “PPD Zagreb 2” : 19-33 (9-17)

Gosti su od samog početka uspostavili kontrolu nad susretom i zasluženo pobijedili. Nakon 3-3 u osmoj minuti, čvrstom obranom u 13 minuti odlaze na 3-6. Igrači Nove Gradiške u 22 minuti smanjuju na 9-11,da bi “Zagreb 2” do kraja prvog poluvremena otišao na plus 8 (9-17). U nastavku susreta već u 35 minuti gosti vode 10-21, što domaćin nije više mogao ugroziti. Kod gostiju svi  igrači su se upisali u strijelce osim vratara. Kod domaćina treba istaknuti Mateja Orelja.

“Nova Gradiška” nastupila je u sastavu: Miletić,Penić(1),Orelj(8),Mihić(1),Barun,Akmačić,Bušić(1),Brašnić, Ferreira(4),Ćosić(1),Latal.Jerković(2),Kumić,Džebić(1)
Trener:Ivan Sertić

“PPD Zagreb2″nastupio je u sastavu: Spahić(3), Ljubić(3), Račić(1), Zadro(5), Gošić, Žaja(2), Medić(1), Purić,Sirotić(1) ,Šafranko(5), Starčević(2), Turčić(3), Gabrieri(3), Javor(4)
Trener:Boris Nemec

Tekst/ Foto: Branko Tomek