RK “Nova Gradiška” – RK “Županja” 39-27(22-11)

Gosti iz Županje u 5 minuti imaju prednost 2-3, da bi domaći rukometaši već nakon 16 minuta i vodstva 13-8 pokazali tko će biti pobjednik susreta.

Odličnom i efikasnom igrom u napadu na poluvrijeme odlaze sa plus 11.U 43 minuti imaju prednost i 13 pogodaka(30-17). Trener Sertić ubacuje nekoliko šesnaestogodišnjaka(Bušića, Špoljarića,  Janečeka, Marjanovića) koji pokazuju da se na njih u skoroj budućnosti može računati.
Sama završnica utakmice bila je pitanje s kojom će razlikom rukometaši  Nove Gradiške pobijediti.
Za Novu Gradišku su nastupili: D.Rajić, M.Ivanišević, L.Jurković(6), M.Sertić(11), B.Bušić(1), J.Špoljarić, M.Ćosić(4), T.Orelj(6), M.Antunović(1), J.Janeček, A.Marjanović(2), M.Orelj(8) i D.Latal.

Trener: I.Sertić