1. HRL SJEVER – 15. kolo

RK “NOVA GRADIŠKA” – MRK “IVANIĆ”: 26-25 (12-11)

Utakmica od samog početka neizvjesna. U 6 minuti rezultat je glasio 0-0. Gosti u 8 minuti imaju 2 gola prednosti, da bi domaćin konsolidirao svoje redove i u 15 minuti poveo 6-3. Nova Gradiška u 24 minuti vodi 11-7, a rukometaši Ivanića

u 27 minuti smanjuju na 11-10. Gosti u 38 minuti imaju prednost 16-18. Novogradišćani u 50 minuti vode 23-22, a u 54 minuti imaju najveću prednost 26-22.Rukometaši Ivanića ponovo stižu na 26-25. Kada se rezultat lomio, nesavladiva prepreka bio je domaći vratar Rajić skupivši 19 obrana. U zadnjem napadu 9 sekundi prije kraja utakmice,domaćin je uspio sačuvati loptu i

osvojiti veoma važne bodove.

Za RK “Nova Gradiška”nastupili su: Miletić, Sertić (3), Orelj, Jurković (4), Barun (5), Akmačić, Bušić, Zaužel, Ivanišević (5), Ćosić (3), Vidović, Marjanović, Rajić, Raguž (6).

Trener: Ivan Sertić

Za MRK “Ivanić”nastupili su: Janeš, Iveković, Vidaković (5), Lukačec (6), Štefanović (3), Markić (2), Janković,Bunjevac(4), Zrakić (1), Forko, Lešković (3), Čuljat (1), Zajec, Glumac.

Trener: Nedjeljko Družijanić