1. HRL SJEVER – 12.kolo

RK “Nova Gradiška” – RK “Ivančica Ivanec” 34-31 (17-15)

Poveli su domaćini na početku utakmice 6-1. Gosti u 11 minuti smanjuju na 7-6. U 21 minuti novogradiški rukometaši imaju rezultat 13-7. Rukometaši Ivančice predvođeni raspoloženim Vidmanom i vratarom Čibarićem drže rezultatsku neizvjesnost, tako da domaći rukometaši na poluvrijeme odlaze sa plus 2 (17-15). U 2.poluvremenu Novogradišćani u 46 minuti imaju prednost 26-20, kada gosti  igraju  sa 2 igrača manje. Do kraja susreta domaći rukometaši održavaju rezultatsku prednost, a što poraz gostiju nije veći zaslužni su vratari  Ivančice, Geci i Čibarić sa 17 obrana.

Za RK “Nova Gradiška” su nastupili: Miletić, Sertić (9), Orelj (7), Jurković (2), Barun (4), Akmačić, Antonić, Zaužel (3),Ivanišević (3), Ćosić (1), Vidović, Bušić, Marjanović, Jugović, Rajić, Raguž (5). poc-pros-2

Trener: Ivan Sertić

Za RK “Ivančica Ivanec” su nastupili: Geci, Canjuga (1), F. Vidoni, Z.Vidoni (4), Šagij (2), Sever-Vitez (3), Posavec (5), Vidman (9), Kozina, Mavrek, Divjak(1), Maloić (6), Čibarić, Fulir.

Trener: Matija Harjač