RK”Nova Gradiška”-RK”Osijek” 36-31(16-17)

U odličnoj igri rukometaši Nove Gradiške uspjeli su ostvariti prvu pobjedu. Prvo poluvrijeme dobili su Osječani zahvaljujući odličnom vrataru Kolaru koji je sakupio 11 obrana. Gosti u 17 minuti imaju najveću prednost 7-11, ali Novogradišćani uspijevaju konsolidirati redove i u 30 minuti smanjuju na 16-17. U drugom poluvremenu sasvim druga igra Novogradišćana. Rezultat je neizvjestan do 46 minute kada domaćin odlazi na 25-22. Osječani igraju sa 7 igrača u napadu i u 49 minuti smanjuju na 26-25. Preko raspoloženih Ivaniševića, Orelja, Jurkovića i Sertića  u 52 minuti rezultat je 30-26,a u 59 minuti je 36-30. U zadnjim sekundama Osječani su uspjeli samo ublažiti poraz.