1. hrvatska odbojkaška liga  – seniorke: 4. kolo
ŽOK “Nova Gradiška” – OK “Veli Vrh”: 3-1 (22-25,25-19,25-22,25-22)

Devedeset minuta trajala je neizvjesnost u susretu Nove Gradiške i gošći iz Pule. Gošće dobivaju prvi set, a rezultat je bio deset puta izjednačen. U drugom setu Nova Gradiška vodi 18-13 i boljom igrom u polju i bloku izjednačuje na 1-1 u setovima. U trećem setu nakon 15-15,domaće odbojkašice odlaze na 21-15. Igračice Velog Vrha se ne predaju i stižu na 23-21. Nova Gradiška osvaja dva poena i vodi 2-1. U 4. setu visoko vodstvo Nove Gradiške 22-14. Nakon opuštanja u igri gošće dolaze do 23-22. U završnici ipak domaće odbojkašice dobivaju set i meč.

Sastav “Nove Gradiške”: Akmačić, I.Papac, Lamija Engerini, Kovač, A.Papac, B.Papac, Pavić, Kovačević, Dautović, Đaković
Trener: Damir Runjaš

OK “Veli Vrh”: Sanković, Buršić, Bogati Pantelić, Rakić, Pamić, Šuran, Kalister, Tadić, Šverko, Ikanović
Trenerica: Tatjana Tonković

Autor teksta/Foto: Branko Tomek