Superliga – 7. kolo: ŽOK “Nova Gradiška”  -ŽOK “Osijek” 3-1
(29-27,25-14,13-25,25-23)

Slavonski derbi pripao je Novogradiščankama. U 1. setu domaće odbojkašice imaju vodstvo 24-19, da bi Osječanke povele 24-25. U neizvjesnoj završnici 1-0 za Novu Gradišku. U 2. setu superiorna igra domaćih odbojkašica i rezultat je 2-0. Osječanke u 3. setu igraju na sve ili ništa i smanjuju rezultat na 2-1. U 4. setu gošće su povele 9-15, Novogradiščanke se vraćaju u igru

i izjednačuju na 21-21. U uzbudljivoj završnici set dobivaju odbojkašice Nove Gradiške.

Za ŽOK “Nova Gradiška” nastupile Tomašević, I.Papac, Zirdum, Stapić, Šaravanja, Gelo Glasnović, Dautović, Čeliković,Blum, Pavić, B.Papacunnamed

Trener: Damir Runjaš

Za ŽOK “Osijek” nastupile su: Miličević, Matković, Pavičić, Hajpek, Volmut, Kovač, Grahovac, Bilić, Šimunec, Štebih, Zirn

Trener: Dario Fančović