Izvanrednom igrom, zalaganjem i borbenošću rukometaši Nove Gradišku pobijedili su u Požegi glavnog pretendenta za prvo mjesto i ulazak u viši rang, RK “Požega”.

Bila je to zaista izvanredna utakmica, domaćin je bio bolji prvo poluvrijeme i vodio 17:14, dok je drugo poluvrijeme pripalo našim rukometašima. Cijela ekipa je igrala izvanredno, diktirali smo visoki ritam, stalno rotirali 3-4 igrača i lagano dizali prednost. 7 minuta prije kraja vodili smo 5 razlike, ali uz 2 iskljućenja naših igrača Požega dolazi na -2 oko 2 minute prije kraja. Ipak uspjeli smo sačuvati prednost i osvojiti dragocjene bodove. Nakon ove pobjede zauzimamo 2. mjesto iza Virovitice, uz daleko najteži raspored ove jeseni.

Čestitke igračima na prikazanoj igri, borbenosti i zalaganju.

Autor: radiong.hr/photo: facebook