Drugo kolo:2. žnlzapad BPŽ

NK”Slaven” Ljupina – NK”Psunj-Sokol”Okučani: 6-1(1-0)

Strijelci:1-0 M.Kolić (40). 2-0 Đurić(57),2-1 Mlinek(62),3-1 Martinović(69), 4-1

Martinović(80), 5-1 Martinović(82), 6-1 D.Kolić

Nogometaši Slavena nastavljaju pobjednički niz. U 10 minuti Čavalić ima prigodu za pogodak,ali spašava pogodak gostujući vratar.Gosti su mogli doći u vodstvo preko Ivana Blaževića,koji s 5 metara glavom promašuje gol. Isti igrač nekoliko minuta kasnije dobiva drugi žuti karton i gosti nastavljaju utakmicu s igračem manje.U 40. minuti M. Kolić s 30 metara šalje loptu prema golu “Psunj Sokola” i na iznenađenje svih lopta ulazi u mrežu. U 57. minuti Đurić s 25 metara pogađa

za 2-0. Igrači iz Okučana smanjuju preko Mlineka na 2-1, a udarac je uputio s 40 metara. Do kraja utakmice dvojac Martinović-D,Kolić postižu još 4 gola i Slaven je upisao nove bodove.

“Slaven” je nastupio u sastavu: Curić, Čavalić(Martinović), Brkljača, Blažević, Baković, M.Dokuzović, M.Kolić(Ivanišević), Jurić, D.Dokuzović(Gubić), Volf, Đurić(D.Kolić)

“Psunj-Sokol” je nastupio u sastavu: Marić, M.Stanić, Matokanović (Mutnjaković), T.Stanić, Petrović(Zečević-Tadić), A.Debeljak(Pavić), Mlinek, G.Debeljak(Grgić), Ivakić, Smjerog, Blažević.

Autor: Branko Tomek