NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Budućnost”Rešetari: 2-3(2-2)

1-1 Ljubić(28)
                1-2 Blažeković(35)
                2-2 Sužnjević(37)
                2-3 Ašenbrener(89)

U trećoj pripremnoj utakmici između ova dva suparnika, pobjeda je pripala gostima iz Rešetara. Do vodstva “Sloge”, najprije Sokić za domaćina, zatim Starčević za goste ne pogađaju okvir gola. U 12 minuti Sokić se upisuje u strijelce pogodivši  desni vratarev kut. Igrači Budućnosti izjednačuju preko Ljubića na asistenciju  Batala. Na 1-2 povisio je Blažeković,kada se najbolje snašao u petercu “Sloge”.
U brzom kontranapadu Sužnjević izjednačuje na 2-2. U 55 minuti na dodavanje  Starčevića, Ljubić je u gol šansi, ali lopta odlazi preko gola. Jakov Medvedović u  dva navrata puca glavom,ali siguran je vratar Crljenković.
U posljednjoj minuti susreta Luka Ašenbrener pogađa vratarev desni kut za 2-3.

Sastav”Sloge”: L.De Villa, L.Đaković, A.Gagula, J.Ciprić, V.Mededović, D.Trčić, M.Marjanović, A.Severović, L.Sokić, B.Menegoni, N.Sužnjević
Još su igrali: Matija Marić, M.Pejaković, Marko Marić, J.Medvedović, P.Ivanišević, D.Maglov, L.Katinić
Trener: Miroslav Pavišić

Sastav”Budućnosti”: D.Crljenković, T.Glavaš, I.Junašević, M.Vlaović, T.Bzik, I.Oliver, M.Ljubić, T.Burazović, L.Ašenbrener, D.Batalo, D.Starčević
Još su igrali: Petrović,S.Blažević,LSzabo,D.Kovačević,Blažeković
Trener: Damir Raos