Kadeti “NG-Unitasa” u 3. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige Istok gostovali su u Našicama i donijela nova tri boda u Novu Gradišku!

Domaćin je bolje otvorio utakmicu i poveo sa 1:0 (četvrta minuta), ali su Novogradiščani do poluvremena uspjeli okrenuti rezultat (1:1 Hujber, 1:2 Medvedović). Našičani su ponovno diktirali tempo i brzo poravnali na 2:2. Trener M. Pavišić koristi “dugačku klupu” i radi brze izmjene što potpuno zbunjuje Našičane i “NG- Unitas” golovima Hujbera (2) i Bogdanovića odlazi na visokih 2:5.

“Grogirani” domaćin do kraja postiže jedan pogodak, a visoku pobjedu “NG Unitas” potvrdio je s dva nova pogotka Medvedović.

Kadet MNK “NG- Unitas” su time ušli u krug momčadi kandidata za jedno od prva dva mjesta koja vode na Završni turnir za prvaka Hrvatske.

Za “NG-Unitas” su igrali: L. De Villa, F. Dautović, J. Hujber, D. Trobić, M. Lulić, J. Kotarski, V. Medvedović, G. Trobić, M. Vlaović. J. Blažević, L. Bogdanović.