Domaćin na samom početku opasno je zaprijetio preko Kovačevića, da bi u 8 minuti poveli. Obrana Slavonca odbija loptu do Bungića koji sa 16 metara pogađa za 1-0.Odličnim proigravanjima Mateja Vlaovića, Kovačeviću nije bilo teško postići dva pogotka za redom u 18 i 27 minuti. Gosti su imali prigodu u 24 minuti, ali se  nije najbolje snašao Kanski.U 48 minuti Matej Vlaović sa desne strane izvodi slobodan udarac i lopta i lopta pod samu prečku ulazi u gol. Na 5-0 ponovo je  poviso Matej Vlaović.Centaršut Severovića lopta pogađa gredu.odbija se i pogodak
je neminovan.

Domaći trener uveo je u igru Menegonija i Turkalja, koji su sudjelovali u akciji za 6-0.U završnici utakmice prvi ozbiljniji šut na gol Sloge,završio je u  mreži.

1.kolo:MŽNL Slavonije i Baranje: Sloga(NG)-Slavonac(Tenja): 6-1(3-0)

Stijelci:1-0 D.Bungić(8), 2-0 Kovačević(18), 3-0 Kovačević(27), 4-0 Matej Vlaović(48),
5-0 Matej Vlaović(50), 6-0 Turkalj(59), 6-1 Kasač(89)

Sloga:Maričević, Ćelepirović, Kulundžić(Jurišić), Kašljević, Bokan, Kovačević(Menegoni), Matej Vlaović(Turkalj), Mario Vlaović, Severović(Gospočić), Bungić, Blazina(Oršulić)

Slavonac:Džanko, Radojčić(Grgić), Pandurević(Bošnjak), Celik, Rebrina(Ileš), Balaš, Ninčević(Grec) Kasač, Musa, Kanski, Nađ