1.hrvatska odbojkaška liga-seniorke:

ŽOK”Nova Gradiška”-OK”Dinamo”Zagreb:3-1  (19-25,25-23,25-21,25-19)

U važnoj utakmici za obje ekipe pobjeda je zasluženo pripala odbojkašicama Nove Gradiške. Nešto lošijim ulaskom u igru ponajboljih domaćih odbojkašica, gošće su povele 8-13.Domaće  odbojkašice u nastavku izjednačuju na 19-19. U završnici seta šest poena za redom za Dinamo i vodstvo 0-1 u setovima. Drugi set bio ie dramatičan. Dinamo je poveo 7-11,a Novogradiščanke

dolaze u vodstvo 19-16.U završnici seta rezultat je 23-22 i 24-23.Odlučujući poen osvajaju domaće odbojkašice i izjednačuju na 1-1.U trećem i četvrtom setu Nova Gradiška je u vodstvu od samog početka. Na kraju osvajaju tri boda i nastavak natjecanja za ulazak u superligu. Sastav”Nove Gradiške”: Lana Engerini,Matanović,Iva Papac,Lamia Engerini, Kovač,Aurora Papac,Blaška Papac,Pavić,Zirn,Dautović,Čeliković,Balunović

Trener:Damir Runjaš

Sastav”Dinama”: Grgić,Drakula,Gregurić,Pavlaković,Pišmaht,Tomić,Kezerić, Brajković,Fatorić,Makovac,Marić,Sunara,Petrović,Pekvarić

Trener:Dino Vasiljević

Suci:Anto Mijić i Ernesta Dubac (Osijek)

Delegat:Zoran Prodanović(Osijek)

Autor: Branko Tomek