1.hrvatska odbojkaška liga seniorke: 6. kolo

ŽOK”Nova Gradiška”- ŽOK”Azena”Velika Gorica: 3-2 (25-17.21-25,17-25,25-13,15-11)

Sudeći prema poretku na ljestvici Nove Gradiške i Azene trebala je to biti lakša zadaća za domaće odbojkašice. Bez ozlijeđene standardne igračice Ive Papac Nova Gradiška je teže od očekivanog došla do pobjede. Utakmica je trajala 120
minuta. Nakon dobivenog prvog seta domaćih odbojkašica, gošće iz Velike Gorice koriste brojne pogreške Novogradiščanki i vode u setovima 1-2. U 4.setu “Azena”odlično igra do 12-12,da bi do kraja seta odbojkašice Nove Gradiške odigrale
superiorno i izjednačile na 2-2 u setovima. U 5. setu “Azena” ima prednost 3-7, ali domaće odbojkašice ipak nisu dozvolile iznenađenje i ostvaruju tijesnu pobjedu.

Za “Novu Gadišku”su nastupile: Lana Engerini, Matanović, I.Papac, Lamia Engerini, Kovač, B.Papac, Pavić, Zirn, Dautović, Čeliković, Balunović, Kovačević
Trener: Damir Runjaš

Za “Azenu”su nastupile: Pokrajčić, Mioković, Grozdanić, Pavić, Dodić, Matijević, Baković, Božić, Butković, Vondruška
Trener: Luka Bišćan

Tekst/Foto: Branko Tomek