U 11. kolu SUPERLIGE, članice Ženskog odbojkaškog kluba Nova Gradiška poražene su od odbojkašica Odbojkaškog kluba “Poreč” rezultatom 2-3(16-25,26-28,25-23,28-26,11-15)

Utakmica s puno obrata,a trajala je punih 130 minuta.Gošće 1. set dobivaju bez većih teškoća.U 2. setu rezultat je bio 18 puta izjednačen,ali Poreč je poveo 2-0. Odbojkašice Nove Gradiške svojom upornošću uspijevaju izjednačiti na 2-2 u setovima.U odlučujućem 5. setu Porečanke su povele od samog početka i rutinirano susret privele kraju.

Nova Gradiška nastupila je u sastavu:Tomašević,I.Papac,Zirdum,Čeliković, Stapić,Šaravanja,Gelo,Glasnović,Dautović,B.Papac,Blum,Pavić.

Trener:Damir Runjaš

Poreč je nastupio u sastavu:Jozić, Duspara, Račić, Burilo, Žužić, Todorović, Makovac, Čorić, Ivančić, Ćosić.