Odbojkašice Nove Gradiške poražene su i u drugoj utakmici četvrtfinala od ekipe Ženskog odbojkaškog kluba Osijeka i oprostile se od utrke za naslov prvaka Republike Hrvatske.

Odbojkašice Nove Gradiške poražene su i u drugoj utakmici četvrtfinala od Osijeka i oprostile se od utrke za naslov prvaka Republike Hrvatske.

U 1. setu nakon 10-10 ,Osječanke su povele 10-17 i mirno set privele kraju.U 2. setu igra se poen za poen. Kod rezultata 21-21, gošće su povele 21-24 i dobile set.U 3.setu Oslečanke vode 10-15.Odbojkašice Nove Gradiške izjednačuju na 16-16.U dramatičnoj završnici set ipak odlazi na stranu gošći.

Za Novu Gradišku su nastupile: Tomašević, Papac, Zirdum, Čeliković, Stapić, Šaravanja, Gelo, Glasnović, Dautović, Blum.

Trener:Damir Runjaš

Za Osijek su nastupile:Herman, Matković, Pavičić, Hajpek, Volmut, Kovač, Grubeša, Grahovac, Bilić, Šimunec, Štebih, Zirn.

Trener:Dario Fančović

Autor: Branko Tomek