Odigravanjem utakmica 8. kola 2. hrvatske malonogometne lige (istok) momčad MNK “NG-Unitas” u dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški ugostila je “Našice” i pobjedom od 5:3 (2:1) upisala nova 3 boda.

Odmah na početku utakmice Novogradiščani su pogocima Maria Vlaovića (2. min.) i Alena Akmačića (5. min.) poveli 2:0 i ležerno kontrolirali igru. Gosti su to i iskoristili i pogotkom u 20. minuti (M. Tomac) smanjili prednost na 2:1 i s tim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme.

U nastavku, točnije 22. minuti, Dino Dokuzović prekrasnim zgoditkom povećava prednost domaćina na 3:1, ali gosti ubrzo uspijevaju smanjiti na 3:2. Pogodak za još jednu prednost od dva gola domaćina postiže ponovno Dino Dokuzović, a razliku još više povećava razigrani Mario Vlainić (5:2). Gosti pri kraju susreta uvode i vratara u igru, te uspijevaju smanjiti na 5:3.

Ovom pobjedom s ukupno 12 bodova novogradiški malonogometaši dijele 2. mjesto s “Osijekom 031” i “Vinkovcima” na tablici 2. HMNL (istok).

Utakmicu su vrlo dobro sudili Krešimir Grgurević i Tomislav Katinić iz Slavonskog Broda.

Za MNK “NG-Unitas” igrali su: D. Plavac, A, Akmačić, I. Borovac, M. Kolić, M. Vlaović, B. Bokan (kapetan), D. Čavalić, B. Jurišković, B. Menegoni, T. Barišić, D. Dokuzović i R. Aleksić.