Novogradiški malonogometaši u 2. kolu 2. hrvatske malonogometne lige (istok) kao domaćini osvojili su nova 3 boda pobjedom protiv MNK “Eko Centar”.

Pobjeda je izborena u zadnjih 10 minuta utakmice kada je “NG-Unitas” postigao 5 golova i okrenuo rezultat na 8:4.

Gosti su vodili prvo 1:0, pa 2:1, da bi se na odmor otišlo s neriješenim rezultatom 2:2. Menegoni je pogotkom u 26. minuti doveo Novogradiščane u vodstvo, ali su gosti ubrzo izjdnačili na 3:3. Domaćini tada povećavaju tempo i golovima Barišića, Kurjakovića, Divkovića i Dokuzovića ostvaruju novu pobjedu.

Utakmicu su sudili K. Grgurević i T. Katinić (obja iz Slavonskog Broda).

Spomenimo kako je u ovom 2. kolu malo iznenađenje poraz prošlogodišnjeg prvaka MNK “Brod 035” u Vinkovcima, pa je tako MNK “Aurelia” time najavio svoju kandidaturu za najviši plasman.