Polufinale kupa Brodsko posavske županije

NK “Sloga” Nova Gradiška – NK “Slavonac” Bukovlje: 2-0 (1-0)
Strijelci: 1-0 Ćosić
2-0 Bungić

Već u 2 minuti gosti su imali slobodan udarac koji je izveo Petrović, ali domaći vratar je siguran. U 7 minuti Sloga je povela. Marjanović ulazi sa lijeve strane u šesnaesterac Slavonca i dodaje povratnu loptu Ćosiću koji je posprema u mrežu.
Nakon kornera Filipovića,Bungić je najviši u skoku i glavom pogađa vratara Petrika. Gosti u 18 i19 minuti imaju stopostotne prigode koje ne koriste Jandrlić i Padrić. U 51 minuti ponovo prigoda za Slavonac, ali Roso šalje loptu pored gola.
Izglednu prigodu za 2-0 ima Ćosić, ali šutira u vratara. U jeku nadmoći gostiju, u brzom kontranapadu preko Filipovića koji ulazi u šesnaesterac i pronalazi slobodnog Bungića. Sam na nekoliko metara od gola povećava rezultat na 2-0.
U završnici susreta Josip Gospočić, zatim Marjanović ne pogađaju mrežu Slavonca. Ovom pobjedom “Sloga “je ušla u finale kupa BPŽ.

“Sloga “je nastupila u sastavu: Maričević, Kašljević, Ćelepirović, J.Gospočić, Mario Vlaović, Bungić (Mihić), Filipović (Matošević), Z.Gospočić (Ubavić), Ćosić, Marjanović (Medvedović), Ciprić
Trener: Matej Vlaović

“Slavonac”je nastupio u sastavu: Petrik, Brkić, Ferić T. ,Topić, V.Kajtazi (K.Ferić), Martić (Opačak), Roso (Anušić), Padrić, Jandrlić, Gačić, Petrović(F.Kajtazi)
Trener:Ivica Ćorluka

Glavni sudac: Mihael Maksimčuk (Slavonski Brod)
Pomoćnici: TomislavGrgić (Nova Gradiška) i Tihomir Kruljac (Slavonski Brod)
Delegat: Dinko Šporčić (Nova Gradiška)