NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Oriolik”Oriovac: 0-5(0-3)

0-2 Mijić

0-3 Đerek

0-4 Jašarević

0-5 Stahović

Udarcima iz daljine u 4 i 12 minuti “Sloga”je pokušala ugroziti gol “Oriolika”preko Kulundžića i Marjanovića.Nakon toga igrači “Oriolika” preuzimaju inicijativu.

U 27 minuti siguran pogodak Jašarevića spriječio je vratar “Sloge” “Oriolik” je otvorio seriju pogodaka u 29 minuti,kada je Majstorić sa 20 metara pogodio lijevi kut.Na centaršut svog suigrača, glavom na 0-2 povisuje Mijić.U završnici 1. poluvremena Đerek ubacuje loptu u mrežu sa pet metara. Početkom 2.poluvremena u kontranapadu Jašarević povisuje na 0-4.U 61 minuti Mijić sa pet metara pogađa vratara Maričevića. Nogometaši “Sloge” pokušavaju udarcima iz daljine preko Medvedovića i Sokića postići počasni pogodak.U samoj završnici Stahović izbija sam pred Maričevića i postiže pogodak za 0-5.

“Sloga “je nastupila u sastavu:Maričević, Kulundžić(Medvedović), Kašljević, Ćelepirović(Ćalić), Ubavić,Mario Vlaović, Bungić(Severović), Filipović(Matošević), J.Gospočić, Marjanović(Sokić), Ciprić

Trener:Matej Vlaović

“Oriolik” je nastupio u sastavu: Herceg, Jurević, Kuzmić ,Kokotović, Mijić(Stahović),Majstorić(Plemenčić),Barišić,Lucić(Zulić),Stubičan,Jašarević(Galović),Đerek

Trener:Robert Dujić

Glavni sudac:Mateo Bednjanec(Slavonski Brod)

Pomoćnici:Zvonko Severinac(Nova Kapela) i Tomislav Grgić(Nova Gradiška)

Četvrti sudac:Luka Velić(Slavonski Brod)

Delegat:Josip Kunecki((Šumeće)