Jučer je odigrana odlučujuća utakmica za prvo mjesto u drugoj županijskoj nogometnoj ligi zapad između NK ”Omladinac” Vrbova i NK ”Graničar” Magić Mala.  Pred dvjestotinjak gledatelja momčad  “Omladinca” Vrbova visokom rezultatom od 9:0 porazila je NK „Graničar“ i tako zasjela na prvo mjesto 2. ŽNL Zapad.

Od samoga početka favoriti na travnjaku u Vrbovi bili su dečki iz NK ”Omladinac” koji su se tijekom 90 minuta, kao i tijekom cijelog trajanja lige, oštro borili za prvo mjesto i odličan rezultat.  Vrhunsku igru i veliku pobjedu očekivali su i navijači ove momčadi, stoga momčadi iz Vrbove nije preostalo ništa drugo nego u velikom finalu pokazati sva svoja znanja i vještine s nogometnom loptom.

Prema rezultatu moglo bi se reći kako je momčad “Omladinca” s lakoćom svladala svoje protivnike iz Magić Male, međutim ekipa “Graničara” iako vidno slabija pružala ja dostatan otpor. Usprkos trudu protivničkog tima, motiviranoj momčadi “Omladinca” nije bilo prepreke na domaćem terenu. U prvom poluvremenu pala su 4 pogotka u mrežu gostujuće momčadi. Tri od četiri puta kapetan NK”Omladinac” Matej Jurčević tresao je mrežu protivnika. Četvrti zgoditak i time posljednji u prvom poluvremenu za domaćine postigao je Nikola Kuterovac.

Brže, više, jače bio je motiv favorizirane momčadi u drugom poluvremenu. To su pokazali i brojem zgoditaka koje su postigli do kraja utakmice. Pet pogodaka u drugih 45 minuta utakmice u svoju mrežu primio je vratar gostujuće momčadi. U strijelce su se osim kapetana s nova dva zgoditka upisali i Marin Magdić, Erik Sabljak, te još jednom Nikola Kuterovac.

Vrhunskim rezultatom od 9:0 NK “Omladinac” Vrbova opravdao je ulogu favorita, prvo mjesto na ljestvici 2.ŽNL Zapad, ali i natpis na majicama svojih vjernih navijača. Još jednom “Iznad svih” bili su nogometaši Vrbove.

Za NK “Omladinac” Vrbova nastupili su: M. Topalović (T.Svitlanović), I.Junašević (M.Babić), K.Popčević, M.Magdić, D.Jurčević (A.Suknaić), G.Benić, N.Kuterovac, T.Turkalj, I.Damjanović (P.Sabljak), M.Jurčević, A.Turkalj (E.Sabljak)

Trener: Petar Cindrić

Za NK “Graničar” Magić Mala nastupili su: D.Filipović, D.Jergović (R.Rodić), D.Bilešić, D.Filipović, L.Katalin, M.Zengić, D.Marjanović, G.Suknaić, M.Katalin, S.Ljubičić, I.Šimunović (D.Škvorić)

Trener: Stjepan Ljubičić