2.HMNL ISTOK: 1.kolo

HMNK”Nova Gradiška”-MNK”Slatina”: 2-0(0-0)

Strijelac: 1-0 T.Marjanović(22)
2-0 T.Marjanović(31)
Na otvaranju nove sezone “Nova Gradiška” je zasluženo slavila protiv gostiju iz Slatine.U prvom poluvremenu domaći malonogometaši imaju nekoliko prigoda za vodstvo, ali zahvaljujući odličnom vrataru gostiju mreža im je ostala netaknuta. U nastavku utakmice gosti su prvi opasno ugrozili gol domaćina,ali siguran je bio vratar Maričević.

Nova Gradiška je povela u 22 minuti.Brkljača u kontranapadu na tri metra od gola Slatine pronalazi Marjanovića koji postiže pogodak.U 25 minuti ponovo se istaknuo vratar Maričević,kada je spasio pogodak. Za 2-0 ponovo akcija Brkljača-Marjanović,koji postiže svoj drugi pogodak.
Igrači Slatine od 38 minute igraju bez vratara sa pet igrača na parketu, ali domaći igrači uspjeli su sačuvati vodstvo i pobijediti.
Sastav”Nove Gradiške: Marko Maričević, Ivan Kašljević, Dario Batalo, Matej Blažević, Tomislav Marjanović, Marinko Brkljača, Vinko Mikanović, Daniel Trobić,