Jučer, 14.11.2018., kadeti NK “Sloga” Nova Gradiška na travnaku Sportskog parka “Ivo Petranović” su ugostili NK “Dinamo” iz Vidovaca u polufinalu Kupa HNS Središta Osijek.

Mladi Slogaši odigrali su dobru utakmicu što pokazuje i krajnji rezultat. U prvom dijelu utakmice za domaću ekipu strijelac je bio Tin Ćalić u 19. minuti i s rezultatom 1:0 odveo svoju momčad na odmor.

U drugom dijelu utakmice Sloga je riješila pitanje pobjednika zgoditcima Marina Marjanovića u 52.minuti i Luke Šimunovića u 66. minuti iz kaznenog udarca.

Gosti su uspjeli ublažiti poraz autogolom vratara Lovre De Ville u 76. minuti.

Ovom pobjedom kadeti NK “Sloge” plasirali su se u finale Kupa HNS Središta Osijeka čime su došli na korak od velikog uspjeha – plasmana u Hrvatski nogometni kup.

U slučaju poraza u finalu, nogometaši Sloge idu u razigravanje s finalistom Kupa HNS Središta Split.

Izvor/Foto: NK “Sloga” Nova Gradiška