7. kolo 1. HRL SJEVER: RK”Nova Gradiška” – RK”Bjelovar” :33-25 (16-14)

U fer i korektnoj igri rukometaši Nove Gradiške zasluženo su pobijedili. U 1. poluvremenu gosti iz Bjelovara pariraju  raspoloženim domaćim rukometašima.Igra se gol za gol. Nova Gradiška u zadnjim sekundama 1. poluvremena odlazi na plus 2(16-14). U 2. poluvremenu rukometaši Nove Gradiške iz minute u minutu povećavaju prednost koja u 46 minuti iznosi plus 8(26-18). Do kraja susreta domaćin ne ispušta visoku prednost. Treba istaknuti vratare obje momčadi Rajiča sa 10 obrana i Udžbinca sa 11 obrana.

Za RK”Nova Gradiška su nastupili:Miletić,Sertić(1),Orelj(7),Mihić,Barun(3), Jugović,Antonić(1),Raguž(3), Zaužel (4), Ivanišević (4), Ćosić (3), Vidović,  Bušić(1), Jurković(6), Marjanović,Rajič.

Trener:Ivan Sertić

Za RK “Bjelovar” su nastupili: Perić, Javor (1), Ivan Jurišić, Šimunović (4), Valinčić, Vidaković (7), Vidović (4), Udžbinac, Pećina (1), Emanuel Nino Fiala, Romario Fiala (3), Misir, Tandara, Grbavac (1), Filip Jurišić (4).