U 22. kolu Prve hrvatske rukometne lige sjever rukometaši Rukomenog kluba “Nova Gradiška” svladali su ekipu Rukomentog kluba “Moslavina” rezultatom 32-29(12-12).

Gosti bolje otvaraju utakmicu i vode 0-3.Domaćin je posložio obranu i u 16 minuti rezultat je 7-7.Igrači Nove Gradiške nisu realizirali dva sedmerca kod vodstva Moslavine 10-12,ali su do kraja 1.poluvremena uspjeli izjednačiti na 12-12. U 2.poluvremenu domaćin osvaruje već nakon 7 minuta igre 4 gola razlike(18-14).

U 43 minuti imaju najveću prednost 23-17.Prednost se istopila u 57 minuti, a rezultat je 29-27. U samoj završnici rukometaši Nove Gradiške sačuvali su prednost i osvojili važne bodove.

Nova Gradiška nastupila je u sastavu:Miletić,Sertić(7),Orelj(5),Jurković(4),Barun(3), Zaužel,Ivanišević(5),Ćosić(4),Vidović,Marjanović,Rajić,Raguž(4).

Trener:Ivan Sertić

Moslavina je nastupila u sastavu:Vlašić(4),Masnec(4),Pleše(1),Podvalej,Lukes(4), Dragivojević,Friš(3),Kristić,Šepak(3),Šlabek,Sertić(8),Kovač(2),Stančić.

Trener:Dražen Požar

Autor: Branko Tomek