MŽNL Slavonije i Baranje:26.kolo

NK”Sloga”(Nova Gradiška”-NK”Hajduk”(Pakrac”:8-0(6-0)

Strijelci:1-0 Severović, 2-0 Severović, 3-0 Ćelepirović, 4-0 D.Bngić, 5-0 Turkalj,
6-0 F.Bungić,7-0 Z.Gospočić,8-0 Kašljević

Nogometaši “Sloge” ostvarili su visoku pobjedu protiv gostiju iz Pakraca. Prva dva pogotka postigao je Severović na asistencije D.Bungića, odnosno Vlaovića. Dugačkom loptom Kašljević pronalazi Ćelepirovića, koji prebacuje vratara za 3-0. Na 4-0 povisio je D.Bungić kada F.Bungić pogodio stativu, a lopta se odbila do njega. U akciji u kojoj su sudjelovali Vlaović i F.Bungić sa pet metara loptu u gostujuću mrežu plasirao je Turkalj. Igrač Hajduka Komljenović u 30 minuti pogodio je prečku. Na 6-0 povisio je F.Bungić na odlično dodavanje Blaževića. Gosti su u 42 minuti preko Grubišića mogli smanjiti rezultat.

U 54 minuti Blazina je sa deset metara pogodio prečku.Brzim prodorom po desnoj strani Ćelepirovića i centaršut u peterac gostiju koristi Z.Gospočić i postiže pogodak. Igrač Hajduka Petrović u 70 minuti ima prigodu postići počasni pogodak,a li siguran je vratar Kao.Utakmicu je zaključio pogotkom Kašljević.

Za NK”Sloga” Nova Gradiška nastupili su:Kao, Ćelepirović, Kašljević, Bokan, Severović,Vlaović(Z.Gospočić), Blažević, D.Bungić, F.Bungić(J.Gospočić), Turkalj, Blazina
Trener:Ivo Babić

Za NK” Hajduk” Pakrac nastupili su:Matijašević, Filipović, Baškiera, Lesičak(Pjerobon), Prohaska(Dietzman),
Komljenović(Kačer), Petrović, Kovačić(Kelemen), Rekavić, Grubišić, Luksetić (Grafina).
Trener:Slavko Vukić

Glavni sudac:Krešimir Vidačić(Osijek)
Pomoćnici:Domagoj Marinić(Feričanci) i Marko Boban(Tenja)

Autor/Foto: Branko Tomek