Predstavnici Udruge HVIDR-a Nova Gradiška  sudjelovali su tijekom proteklog vikenda u Makarskoj na 25. Svehrvatskim športskim igrama invalida Domovinskog rata (25.SŠNIDOR-u).

Ovo tradicionalno natjecanje invalida Domovinskog rata Republike Hrvatske koje se održava od 1993. godine pod motom „Za Hrvatsku – zajedno u ratu, zajedno u miru“  na koje je stiglo preko 1100 hrvatskih vojnih invalida Domovinskog rata županijskih zajednica udruga HVIDR-a u RH i HVIDR-a HVO Herceg Bosne koji su se natjecali u 10 invalidskih športskih disciplina, odnosno 28 športskih natjecateljskih kategorija. No, imali smo i odličnih pojedinačnih rezultata. Pavle Filipović pojedinačno je prvi u kategoriji kuglanja sa oborenih 293 čunja , Vladimir Miščančuk  prvi u plivanju, Augustin Vučković u stolnom tenisu zauzeo je treće mjesto, Šimo Šimić osvojio je četvrto mjesto u utrci kolicima, Štefan Paun osvojio treće mjesto u natjecateljskoj kategoriji streljaštva