NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Čepin” 0-2
Strijelci:0-1(11m) Nikolić 69 min,0-2 Cvetko 83 minuta

U zaostaloj utakmici 3.kola nogometaši Sloge poraženi su u Novoj Gradiški od Čepina 0-2. U prvom poluvremenu gosti su imali u 26 minuti prigodu za vodstvo.Sa 25 metara slobodan udarac izveo je Kuburić ,ali lopta odlazi  pored stative. U 69 minuti Vratović s lijeve strane centrira,lopta pogađa  domaćeg igrača u ruku i sudac svira kazneni udarac koji je izveo Nikolići gosti vode. U 83 minuti napadači Čepina dva puta u samo nekoliko sekundi ugrožavaju gol Sloge,vratar Kao spašava pogodak lopta se odbija do Cvetka
i Čepin zasluženo odnosi bodove iz Nove Gradiške. Za Slogu su nastupili: Kao,Bokan,Kulundžić,Kašljević,Matijević,Oršulić(Matej
Vlaović),Blazina(Barišić),Mario Vlaović(Bilešić),Rodić(Kovačević),Menegoni (Filip Bungić),Daniel Bungić.
Trener:Ivo Babić

Za Čepin su nastupili:Jakovljević,Bilobrk,Kuburić,Goluža(Krstanović),Rolj,Periša,
Agatić(Cvetko),Gregić(Nikolić),Pačar(Mršo),Grgić,Vratović(Pufler).
Trener:Igor Toth

Autor: Branko Tomek