3.HNL ISTOK:30.kolo

NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Zrinski”Jurjevac: 0-2(0-1)
Strijelci: 0-1 Dos Santos
              0-2 Dos Santos(11m)
Gosti su od prvog sučevog zvižduka pokazali da žele ostvariti pozitivan rezultat u Novoj Gradiški.U sedmoj, zatim petnaestoj minuti udarcima iz daljine pokušavaju doći do vodstva.”Sloga” ima u 22 minuti prigodu za vodstvo preko Kulundžića. Gosti ponovno u 29. i 36. minuti preko Dos Santosa i Kukučke ugrožavaju gol vratara Maričevića. U 40 minuti korner je izveo Šinko. Na pet metara od domaćeg gola našao se Dos Santos i glavom pogodio za 0-1.U 50. minuti strijelac prvog pogotka izbija sam pred vratara Maričevića,koji izlazi kao pobjednik.U 73. minuti Mario Vlaović pronalazi Marjanovića. S deset metara pogađa gostujućeg vratara. U 79. minuti Filipović ulazi u kazneni prostor “Sloge”. Ruši ga Kulundžić i sudac svira najstrožu kaznu. Siguran je Dos Santos i bodovi odlaze u Jurjevac.

“Sloga”je nastupila u sastavu: Maričević, Kulundžić, Kašljević, Ćelepirović(Ciprić), Ubavić, Mario Vlaović, Bungić (Severović), Filipović, Z.Gospočić, Blazina, J.Gospočić (Marjanović)
Trener:Matej Vlaović
“Zrinski”je nastupio u sastavu: Stipanović, Mihaljević, Matković (Ćavar), Bagarić, Lukačević, Dos Santos, Kukučka, Luiz Correa (Kerovec), Šinko (Sudar), Filipović, Begović
Trener:Antun Labak
Glavni sudac:Dario Brkić(Požega)
Pomoćnici:Ivan Iveljić(Kamešnica) i Mladen Matić(Virovitica)
Četvrti sudac:Alen Dobraš(Požega)
Delegat:Mario Galović(Slavonski Brod)