Danas je odigrana generalka u sklopu priprema dva hrvatska ligaša u Cerniku pred početak ligaškog natjecanja.

Obje momčadi pružile su vrlo dobru, kvalitetnu i uzbudljivu igru, gdje su Cerničani bili bolji i efikasniji u prvom poluvremenu (2:1), dok su gosti iz Čavli u nastavku uspjeli izjednačiti, a pogotkom Ciancija i pobijediti (3:2). Oba iskusna trenera, domaći Terzić i gostujući Milinović bili su zadovoljni formom svojih momčadi i prema svemu sudeći spremni ulaze u predstojeće prvenstveno natjecanje.

Evo i sudionika današnje utakmice u Cerniku:

CERNIK- Igralište Mladosti. Gledatelja 100. Sudac: Robert Vukšić (Cernik) STRIJELCI: 0:1 – Malkić (20), 1:1 – M. Vlaović (25), 2:1 – M. Vlaović (30), 2:2 – Pilčić (63), 2:3 – Cianci (77).

MLADOST: Kao, Dubravac, Kalić, Boban, M. Vlaović, Lukšić, Akmačić, Mulac, Terzić, Martinović, Kumić, još su igrali: Piccolo, Burazović, Jelančić, I. Vlaović, Jurić, Matošević, Šimić, Gubić, Jurčević. TRENER Dinko Terzić

GROBNIČAN Čavle: Ciani, Burić, Miculinić, Linić, Hasanbegović, Glavaš, Jasprica, Bijelić, Malkić, Pilčić, Ugrina, još su igrali:Vukelić, Ostojić-Vranković, Sharbini, Imaeraj, Cianci, Tomić. TRENER. Damir Milinović.

Autor: Ivo Petranović/photo: radiong.hr